برترین مدرسه فوتبال

آکادمی فوتبال کتاب به عنوان یک انجمن برای استعداد ها و پرورش نخبه های فوتبال ایران است که در سال 1392 به صورت غیر رسمی توسط آقای علی گنجی در شهر تهران با شعار قهرمانی اتفاقی نیست، شروع به فعالیت کرد. هدف اصلی از تشکیل این مجموعه علاوه بر پرورش بهترین فوتبالیست های نوجوان ایرانی، ارتقای کیفیت شیوه زندگی هدفمند ، بهبود سطح آمادگی جسمانی، یادگیری انواع مهارت های ورزشی و روانشناسی همچنین تحصیل و علم آموزی در زمینه های مختلف با برگزاری انواع کلاس ها و در محیطی کاملا حرفه ای با همکاری مجرب ترین اساتید و مربیان خصوصی برای هر ورزشجو می باشد. در ابتدا یک نوجوان 14 ساله صرفا بر اساس علاقه شخصی به فوتبال - نه وجود استعداد و توانایی فردی - به آکادمی فوتبال کتاب ملحق شد. برطبق مطالعات تطبیقی آکادمی های برتر فوتبال پایه در اروپا، آیتم های تکنیک، تاکتیک، روانشناسی شخصیت سازی ورزشی و آمادگی جسمانی برنامه ریزی و فعالیت آغاز گردید. در ابتدای آموزش ها، ورزشجو از لحاظ مهارت های جسمانی و آمادگی در سطح بسیار پایینی قرار داشت و با متد فشار -تکرار - طی مدت یکسال زمان با تمرینات اصولی و حرفه ای، پیشرفت بسیار خوبی برای وی حاصل گردید که پس از این امر، ورزشجویان بیشتری با متد آکادمی کتاب آشنا شده و علاقه مند به حضور و آموزش شدند و در نهایت به صورت پیوسته این پیشرفت ها ساختار کنونی آکادمی را به ارمغان آورد. هم اکنون آکادمی فوتبال کتاب با استفاده از متدی نوین و خلاقانه به آموزش و پرورش نونهالان می پردازد. آکادمی فوتبال کتاب به صورت تخصصی و حرفه ای به آموزش فوتبال در رده سنی پایه می پردازد که علاوه بر یادگیری مهارت های فوتبال، آموزش دروس مدرسه که شامل (ریاضی، علوم، فارسی، زبان انگلیسی عمومی و تخصصی فوتبال و کامپیوتر) در تمامی مقاطع تحصیلی ورزشجویان در راستای پرورش و بهره وری بیشتر از مهارت های فردی انجام می پذیرد. فعالیت های جانبی در کنار مهارت های فوتبالی عبارت است از :

 • آمادگی جسمانی زیر نظر متخصص فیزیولوژی بر اساس نیاز فردی
 • ریکاوری در استخر و ماساژ ورزشی بعد از هر تمرین
 • برنامه ریزی تغذیه فردی
 • آنالیز تمرین ها با تجهیزات مربوطه از جمله جلیقه های هوشمند
 • تست های بین المللی دوره ای در آزمایشگاه های تخصصی دانشگاه های معتبر
 • تست های بین المللی دوره ای روانشناسی در جهت پرورش شخصیت فردی

مزایای اجتماعی ورزش فوتبال

 • مهارت های اجتماعی کودک را بهبود می بخشد.
 • عزت نفس مثبت ایجاد می کند.
 • همکاری ایجاد می کند.
 • تمرکز بیشتری برای کودک ایجاد می کند.
 • کار تیمی و به اشتراک گذاری را ترویج می کند.
 • این یک راه عالی برای ملاقات با مردم و دوست یابی است.
 • موفقیت تحصیلی.
 • نظم و انضباط را آموزش می دهد.

مزایای ورزش فوتبال

فوتبال جوانان به یکی از محبوب ترین ورزش ها برای کودکان تبدیل شده است. بازی فوتبال در سنین پایین مزایای زیادی دارد و ما می دانیم که عضویت در یک ورزش گروهی برای فرزند شما بسیار مفید است. در اینجا چند فواید فوتبال و اینکه چگونه این ورزش می تواند به رشد کودک شما کمک کند آورده شده است:

1. مزایای سلامتی

درست مانند زمانی که فرزندان شما در هر ورزش دیگری شرکت می کنند، فواید زیادی برای سلامتی دارند. فوتبال یکی از سخت ترین ورزش هایی است که از نظر جسمی می توان آن را انجام داد، و راهی عالی برای کمک به فرزندانتان برای بهبود قدرت، دقت، هماهنگی دست و چشم و موارد دیگر است.

2. دوستی و کار گروهی

تیم های فوتبال، حتی در ورزش جوانان، عموما تعداد زیادی بازیکن در تیم دارند. بچه ها یاد خواهند گرفت که مهارت های پیدا کردن و حفظ دوستان را توسعه دهند و با آن دوستان همکاری کنند. از آنجایی که 11 بازیکن در زمین حضور دارند، برای هر بازیکن بسیار مهم است که با بقیه تیم کار کند تا در یک بازی پیروز شود یا حتی یک بازی موفق داشته باشد. فواید فوتبال در جوانی این است که دوستی هایی ایجاد می کنید که بتوانید برای سال های آینده حفظ کنید.

3. اخلاق کاری

دستورالعمل ها را در فوتبال دنبال کنید، این جمله را شنیده اید که <<تمرین باعث پیشرفت می شود>>. درست است که باید تمرین کنید، تمرین کنید، تمرین کنید تا در هر چیزی پیشرفت کنید، به ویژه در یک ورزش. اغلب اوقات، بچه ها تعهدی را که انجام داده اند متوجه نمی شوند و از پوشیدن لباس فرم خود در برخی از روزهای گرم تابستانی می ترسند. وقتی به فرزندان خود یاد می دهید که باید تمرین کنند و باید به تعهدات و مسئولیت های خود پایبند باشند، اخلاق کاری قوی ایجاد می کنند که در آینده برای آنها ماندگار خواهد بود.

4. دنبال کردن دستورالعمل ها

یکی از مهم ترین بخش های بازی فوتبال، آموزش گرفتن از مقامات (مربی، داوران و .) است. این به بازیکنان نظم و انضباط را می آموزد، حتی در برخی از پر استرس ترین زمان ها در طول بازی. هنگامی که اهمیت پیروی از دستورالعمل ها و بازی را یاد بگیرند، خواهند دید که چگونه می توانند پیشرفت کنند.

5. سرسختی فیزیکی و ذهن

سرسختی جسمی و روحی در فوتبال البته یکی دیگر از مزایای فوتبال بازی سرسختی جسمی و روحی است که برای موفقیت لازم است. وقتی بچه ها برای اولین بار ورزش را شروع می کنند، متوجه ظرفیت ذهنی و فیزیکی لازم برای وقف کردن خود به ورزش نمی شوند، در حالی که هنوز هم کارهای مدرسه و کارهایشان را انجام می دهند. یکی از فواید فوتبال این است که باعث می شود کودک شما بهترین تلاش خود را بکند و از موانعی که ممکن است بر سر راه او باشد کار کند.

اهداف کلی ما

- اجتماعی-روانی: ترویج در دسترس بودن دوستی متقابل و روحیه تیمی. مفاهیم حساس فداکاری، کار، تمرکز و تفکر، لذت و نیاز. توسعه و تحریک خلاقیت در طول بازی (بازیکن انتخاب می کند و تصمیم می گیرد). تمام ابزارهای لازم برای دستیابی به نتیجه ورزشی.

- تکنیکی: اعتبار سنجی، ارتقاء و بهبود مهارت های فنی. آموزش فنی با تمرکز بر سرعت و چابکی.

- تاکتیکی: توانایی بازیابی، تاکتیکی و موقعیتی هم فردی و هم گروهی. تنظیم سیستم های بازی تاکتیک های فردی: تمرین ها در رابطه با وظایف بازیکن، موقعیت. تاکتیک های واحد: هماهنگی اقدامات واحدهای مختلف تیم. تاکتیک های تیمی: ترکیب بین تاکتیک های فردی و واحدها یک عمل جمعی، سیستم بازی را فراهم می کند

- بدنی و ورزشی: افزایش و بهبود هماهنگی و شرایط ورزشی از طریق بهبود شرایط، ویژه فوتبالیست: تحرک، انعطاف پذیری، قدرت، استقامت و سرعت.

آکادمی فوتبال کتاب بهترین مدرسه فوتبالبا در خدمت گرفتن مدیران با تجربه در بخش اجرایی، مربیان حرفه ای و با تجربه در سطح کشور، پزشکان متخصص در حوزه فوتبال، روانشناسان خبره در حوزه روانشناسی کودک، ماساژور های حرفه ای، گروه فیلمبرداری و تصویربردای با تجربه و معلمین نخبه مدارس ابتدایی کشوردر صدد گسترش اصولی و حرفه ای فوتبال در ایران می باشد تا بتواند رقابتی درست با تیم های پایه در سطح اروپا را داشته باشند.

منبع:https://fa-ketab.com/

کيف در مدرسه

مدرسه فوتبال چیست؟

مدرسه هوشمند

پیش ثبت نام مدرسه

مدرسه

بهترین مدرسه آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

های ,فوتبال ,ها ,ورزش ,بازی ,کند ,مهارت های ,است که ,می کند ,فوتبال کتاب ,آکادمی فوتبال ,تمرین کنید، تمرین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دکمه ساز / آیگاز / چوبیجات / شالرنگی / شیشه ها / پیلمیکر / سریالسو / پوتیتوز / خرماها / پیکنیک کو / میگوکده / طوطیبازار / پرنیانپوشان / سیسمونیها / آیروفرشیها / پرسلانا / آیاکسکویتورز / پوشینه مبل / دیجیگلها / ظروفمسی / جورابا / اسیدخوراکی / ارامویل / امارزیرانداز / ایرانتولزمارکت / Arad Branding
ترجمه مقاله آوا موزیک | مرجع دانلود آهنگ های جدید ایرانی واردات انواع نژاد سگ 25777324 مجله اینترنتی تفریحی انجمن ادبیات داستانی ایده وبلاگ خبری شهر سبزوار کودک درون من، اکتیو تشریف داره پایان نامه رشته علوم اجتماعی پونی کوچولو انسانی sibrayanehitl