ویژگی های بهترین مدرسه آنلاین چیست؟

معنای کلاس های درس سنتی در طول سال ها تغییر کرده است، به ویژه با نفوذ فناوری در برخی و سپس همه حوزه های محیط کلاس. از پروژکتورها گرفته تا صفحه نمایش های هوشمند و هر چیزی که بین آن ها وجود دارد، فناوری یادگیری کلاس درس را همانطور که می شناسیم تغییر داده است. و اکنون، یادگیری آنلاین در خدمت تغییر آن چیزی است که ما از محیط ها، فرآیندها و تجربیات یادگیری انتظار داریم. بسیاری از مزایای ارائه شده توسط کلاس های درس سنتی، اکنون توسط خدمات پلت فرم آموزش الکترونیکی، با چند ویژگی اضافی، ارائه می شود. قدردانی عمومی از یادگیری آنلاین تنها در طول زمان افزایش یافته است، به طوری که 46٪ از فارغ التحصیلان اخیر مورد بررسی قبلاً یک دوره آنلاین را گذرانده اند. تنوع ویژگی های پلتفرم آموزش الکترونیکی، دسترسی، هزینه های کمتر و دسترسی به آموزش با کیفیت بالا از تمام نقاط جهان به این افزایش کمک کرده است. در حالی که این سوال که کدام پلتفرم یادگیری آنلاین بهترین است هنوز مطرح است، همه پلتفرم های یادگیری مزایای متمایزی را برای کسانی که در دوره های خود ثبت نام می کنند ارائه می دهند.

هفت ویژگی امیدوار کننده بهترین مدرسه آنلاین

بهترین پلتفرم آموزش الکترونیکی می تواند بیشتر یا همه این نیازها را برآورده سازد. بنابراین خود را با اطلاعاتی مسلح کنید تا انتخاب درستی داشته باشید، چه دانشجویی باشید که به دنبال یادگیری هستید یا شرکتی که در حال بررسی نحوه ایجاد یک پلتفرم آموزش الکترونیکی است.

1. آموزش آنلاین راحتی و انعطاف پذیری را ارائه می دهد.

بیشتر متخصصان دریافتند که نمی توانند به تحصیلات یا مهارت های خود ادامه دهند، زیرا نمی توانند مطالعات را با برنامه کاری خود تطبیق دهند. کسانی که به پلتفرم های یادگیری آنلاین روی می آورند متوجه خواهند شد که یادگیری آنلاین راحتی و انعطاف پذیری را در زمان بندی و سرعت ارائه می دهد و به شما امکان می دهد در زمان خود یاد بگیرید. بسیاری از دوره های آنلاین فقط برای ارسال و مهلت ها زمان بندی دقیق دارند. کسانی که به دنبال تقویت مهارت های خود هستند، می توانند از آموزش ها و ویدیوها در بین مشاغل استفاده کنند تا بهترین ها را داشته باشند.

2. تعاملات دانشجو و معلم با کیفیت بالا

یادگیری آنلاین امکان تعامل با کیفیت بهتر بین دانش آموزان و معلمان را فراهم می کند. این به این دلیل است که معلمان روش های آموزشی مختلفی در اختیار دارند. علاوه بر این، آنها می توانند بر روی دانش آموزان فردی بسیار بیشتر از کلاس های سنتی تمرکز کنند. اکثر دوره های آموزشی آنلاین که به پخش زنده متکی هستند، محدودیتی برای تعداد دانش آموزانی دارند که می توانند ثبت نام کنند، و این اطمینان را می دهد که هر دانش آموز توجه و مشاوره کافی را از معلم خود دریافت می کند.

3. دانشجویان بیشتری می توانند در یک زمان ثبت نام کنند.

کلاس های یادگیری آنلاین که به ویدیوها و آزمون های از پیش ضبط شده بستگی دارند، می توانند تعداد نامحدودی دانش آموز ثبت نام کنند. امروزه بسیاری از دوره های پرطرفدار هزاران دانش آموز را به طور همزمان ثبت نام می کنند، و از آنجایی که نیازی به کلاس های فیزیکی و صندلی نیست، دانشجویان بیشتری می توانند در یک دوره واحد ثبت نام کنند.

4. آموزش مبتنی بر وب در محبوبیت بیشتر خواهد شد.

با گذشت زمان و مشخص شدن قوانین فاصله گذاری اجتماعی در زندگی روزمره، انتظار می رود که یادگیری مبتنی بر وب افزایش پیدا کند. یادگیری مبتنی بر وب شامل تنظیمات مختلفی از جمله پخش زنده، ویدیوی درخواستی، سمینارها، وبینارها، برنامه های گفتگو، مصاحبه و غیره است. صرف نظر از اینکه چه حالتی توسط ارتباط گیرنده انتخاب می شود، مسلم است که راحتی و انعطاف پذیری یادگیری مبتنی بر وب باعث محبوبیت بیشتر آن در سال های آینده خواهد شد.

5. تجربه یادگیری بهتر

با توجه به اینکه دانش آموزان مجاز به یادگیری با سرعت خودشان هستند و تشویق می شوند تا تجربه عملی را در حفظ کتاب های درسی کسب کنند، یادگیری آنلاین می تواند تجربه یادگیری بهتری را ارائه دهد. همچنین به دانش آموزان کمک می کند تا از مکان هایی که راحت هستند در کلاس ها شرکت کنند، و این باعث می شود آنها با نگرش مثبت به یادگیری نزدیک شوند. عدم فشار ناشی از رفت و آمدها، زمان بندی کلاس ها و برنامه های شخصی باعث می شود دانش آموزان انرژی بیشتری برای حضور در کلاس های آنلاین داشته باشند.

6. مقرون به صرفه تر

یادگیری آنلاین نسبت به دوره های سنتی دانشگاه قیمت پایین تری دارد و همچنین ارزش هزینه را دارد. هزینه ها اغلب برای مکان، کتاب های درسی، تجهیزات، مواد غذایی، حمل و نقل و سایر عواملی که به تجربه کامل یادگیری در مدرسه سنتی کمک می کنند، در نظر نمی گیرند. یادگیری آنلاین بیشتر این هزینه ها را حداقل به نصف کاهش می دهد و دانش آموزان را قادر می سازد از قیمت های مقرون به صرفه ای که پرداخته اند حداکثر استفاده را ببرند. هزینه های کمتر به معنای کاهش کیفیت نیست. هزینه های کمتر تضمین می کند که مخاطبان وسیع تری به دانشگاه ها و دوره هایی که زمانی برای کسانی که بودجه بیشتری داشتند، دسترسی دارند.

7. نرخ نگهداری بالاتر است.

بر اساس مطالعات، میزان ماندگاری در یادگیری آنلاین بیشتر از دوره های سنتی دانشگاه است. این احتمالاً به دلیل کاهش عوامل استرس زا و فشارهایی است که در غیر این صورت در سیستم های آموزشی سنتی وجود دارد. دانش آموزان مجاز به یادگیری و تمرین با سرعت خود هستند. در صورتی که بخواهند برگردند و حافظه خود را تازه کنند، مطالب دوره آنها برای تمام عمر در دسترس است.

نتیجه

هر پلتفرم برتر آموزش الکترونیکی مزایای متمایزی را نسبت به کلاس های درس سنتی به دانش آموزان ارائه می دهد. ویژگی های یادگیری آنلاین در آینده آموزش؛ اگر شرکت شما به بررسی نحوه ایجاد یک پلتفرم آموزش الکترونیکی فکر کرده است، راحت ترین زمان برای شروع است.

دبستان پیشرو

تهرانپارس بزرگراه رسالت بین اتوبان باقری و خیابان رشید پ ۲۰۲ دبستان پیشرو

تلفن:
۷۷۸۷۸۸۰۰
۷۷۷۰۲۴۳۱

دورنگار:۷۷۷۰۲۴۲۷
پیامک و واتس اپ:۰۹۰۳۶۸۰۱۱۴۱

ایمیل:info@pishroschool.com

منبع:https://pishroschool.ir/

کيف در مدرسه

مدرسه فوتبال چیست؟

مدرسه هوشمند

پیش ثبت نام مدرسه

مدرسه

بهترین مدرسه آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟

های ,یادگیری ,آنلاین ,دانش ,کلاس ,آموزش ,یادگیری آنلاین ,دانش آموزان ,کلاس های ,می دهد ,دوره های ,بهترین مدرسه آنلاین ,پلتفرم آموزش الکترونیکی ,یادگیری آنلاین بیشتر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دکمه ساز / آیگاز / چوبیجات / شالرنگی / شیشه ها / پیلمیکر / سریالسو / پوتیتوز / خرماها / پیکنیک کو / میگوکده / طوطیبازار / پرنیانپوشان / سیسمونیها / آیروفرشیها / پرسلانا / آیاکسکویتورز / پوشینه مبل / دیجیگلها / ظروفمسی / جورابا / اسیدخوراکی / ارامویل / امارزیرانداز / ایرانتولزمارکت / Arad Branding
ترجمه مقاله nidea boomrangeng مدل لباس و دكوراسیون سیستم صوتی و تصویری اتومبیل آمل ویس کنگره 60 _ وب مسافران c60 کارک نوشته‌ها دروغ ها و خرافات ملحدین baghensepidar کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی بازرگان ღتقدیم به عشقم،مریمღ